Appartamento 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131)

Appartamento 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131)

Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Vendita

90,000€

  • Apartament 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131) (6)
  • Apartament 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131) (2)
  • Apartament 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131) (9)
  • Apartament 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131) (5)
  • Apartament 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131) (1)
  • Apartament 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131) (7)
  • Apartament 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131) (8)
  • Apartament 2+1 Luksoz ne Shitje ne Fresk tek Restorant Fresku ne Tirane (ID 41211131) (3)

ID Immobile :

 41211131

Condividi

Aggiunto ai preferiti

Preferito

Stampa

Camere da letto

2

Bagni

1

Area

84

Descrizione

Ne Fresk, Tek Restorant Fresku, Shitet Super Apartament 2+1 Luksoz ne Ndertim te Ri me Ashensor, kati 7 (jo i fundit), Siperfaqe 84 m² me Certifikate Pronesie, Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne detaj ne menyren luksoze dhe shetit si ne foto, kondicioner, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, Apartamenti oraganizohet ne: salloni se bashku me amjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, korridor qe ndan tualetin me dhomat dhe 1 ballkon. Shitet i Kompletuar.
Merda 90000 euro

Carta

Agente Armonila Dumani

Leggi di più

Cellulare +355 67 700 01 22 

WhatsApp : +355 67 700 01 22 

Proprietà Simili