Ambjent Biznesi me qera te Rruga Kavajes, prane Xhamise ne Tirane (ID 4261651)

Ambjent Biznesi me qera te Rruga Kavajes, prane Xhamise ne Tirane (ID 4261651)

Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

1,100€

 • ambjent biznesi me qera (11)
 • ambjent biznesi me qera (12)
 • ambjent biznesi me qera (8)
 • ambjent biznesi me qera (1)
 • ambjent biznesi me qera (9)
 • ambjent biznesi me qera (10)
 • ambjent biznesi me qera (14)
 • ambjent biznesi me qera (16)
 • ambjent biznesi me qera (17)
 • ambjent biznesi me qera (18)
 • ambjent biznesi me qera (2)

Property ID :

  4261651

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

2

Area

250

Description

Te Rruga Kavajes, prane Xhamise, jepet me qera ambjent biznesi gjysembodrum, i ndare ne 2 zyra te vogla dhe hapsire tjeter open space, siperfaqe 250 m², i rikonstruktuar totalisht, 2 tualete, lidhje trefazore, aspirimi i sapo vene.
Ka funksionuar me pare si Call Center. I pershtatshem per fasoneri gjithashtu.

Jepet me qera 1100 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Erisa Veliu

Read More

Mobile : +355674900049

WhatsApp : +355674900049

Prona te ngjashme

WhatsApp chat