Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri prane Ish Ekspozites ne Tirane (ID 4219156 )

Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri prane Ish Ekspozites ne Tirane (ID 4219156 )

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Qera

400€

  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (1) (1024x680) (1024x680)
  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (2) (1024x680) (1024x680)
  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (3) (1024x680) (1024x680)
  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (4) (1024x680) (1024x680)

Property ID :

  4219156

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

60

Description

Myslym Shyri, prane Ish Ekspozites, jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 60 m², kati 6 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell, Apartamenti eshte i restauruar i gjithe dhe i shtruar me parket.

Jepet me qera 400 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat