Apartament 1+1 me qera ne Qender prane Kafe Flores ne Tirane (ID 4219137 )

Apartament 1+1 me qera ne Qender prane Kafe Flores ne Tirane (ID 4219137 )

Apartament 1+1 me qera ne Qender prane Kafe Flores ne Tirane (ID 4219137 )

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

365€ euro

  • 1 (1024x768) (1024x768)
  • 2 (1024x768) (1024x768)
  • 3 (1024x768) (1024x768)
  • 4 (1024x768) (1024x768)
  • 5 (1024x768) (1024x768)
  • 8 (1024x768) (1024x768)
  • 6 (1024x768) (1024x768)
  • 7 (1024x768) (1024x768)

Property ID :

 4219137

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

50

Description

Qender, prane Kafe Flores, jepet me qera Apartament 1+1 mobilim me te gjitha te reja te pa perdorura me pare, siperfaqe 50 m², apartamenti eshte i rikonstruktuar, parket,si dhe me dritare plastike dopio xham, kati 5 i banimit (i fundit), 2 kondicionere,
tualet, orientim me diell.

Jepet me qera 45000 leke .

Video e Prones

Apartament 1+1 me qera ne Qender prane Kafe Flores ne Tirane (ID 4219137 )

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat