Apartament 1+1 me verande dhe post parkimi ne shitje ne zonen e Ali Demit ne afersi te Rosman Lala ne Tirane (ID 4111299)

Apartament 1+1 me verande dhe post parkimi ne shitje ne zonen e Ali Demit ne afersi te Rosman Lala ne Tirane (ID 4111299)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

96,640€

Property ID :

 4111299

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Garage

1

Area

96.64

Description

Ne zonen e Ali Demit ne afersi te Rosman Lala, shitet apartament 1+1 me verande dhe post parkim, siperfaqa totale 96.64 m² (78.06 m² apartamenti plus 18.58 m² verande), kati 4 ne nje pallat te ri te viteve te fundit, 2 tualete, verande, ashensor. Me letra te rregullta nga firma e ndertimit.

Cmimi 96640 Euro, 1000 Euro/m²

Posti parkimit 12000 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Saimir Maja

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat