Apartament 1+1 ne shite ne Yzberisht prane bar Unik ne Tirane (ID 4111541)

Apartament 1+1 ne shite ne Yzberisht prane bar Unik ne Tirane (ID 4111541)

Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

80,000€

  • Apartamente ne shitje ne Tirane (1)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (3)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (4)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (5)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (6)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (2)

Property ID :

 4111541

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

1

Tualet

1

Siperfaqe

73

Description

Ne Yzberisht prane bar Unik, shitet apartament 1+1, siperfaqe totale 73 m², kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambient gatimi, nje dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon, koridor shperndares. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar, kondicioner ne ndo dhome, lavastovilje dhe elektroshtepiake te tjera cilesore, dritare dopio xham. Të gjitha punimet e brendshme (patinim, lyerje, pllaka dyshemeje, dyertë e brendshme, impianti elektrik/idraulik) janë të reja.

Cmimi 80000 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Saimir Maja

Read More

Mobile +355 67 26 000 26 

WhatsApp : +355672600026 

Prona te ngjashme