Apartament 1+1 ne Shitje ne Rrugen 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111485)

Apartament 1+1 ne Shitje ne Rrugen 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111485)

Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

47,000€

  • Apartament 1+1 ne Shitje ne Rrugen 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111485)
  • Apartament 1+1 ne Shitje ne Rrugen 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111485)
  • Apartament 1+1 ne Shitje ne Rrugen 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111485)
  • Apartament 1+1 ne Shitje ne Rrugen 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111485)
  • Apartament 1+1 ne Shitje ne Rrugen 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111485)

Property ID :

  4111485

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

1

Tualet

1

Siperfaqe

38

Description

Tek Rruga 5 Maji, afer Qendres Concord, Shitet Garsonjere e konvertuar ne Apartament 1+1 ne Ndertim te Ri te vitit 2004, Kati 4 me ashensor, Siperfaqe 38 m² ( 31.62 neto), Apartamenti disponon hipoteke, Ndodhet ne zone te mire, dhe te kerkuar, mundesi shume e mire per investim. Planimetri e rregullt. Organizohet ne: Dhome ndenje, dhome gjumi (pa dritare) mer drite nga dhoma e ndenjes, tualeti (me dritare), dhe kuzhina me vete.
Shitet 47000euro

Video e Prones

Apartament 1+1 ne Shitje ne Rrugen 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4111485)

Vendndodhia e Prones

Agent Armonila Dumani

Read More

Mobile +355 67 700 01 22 

WhatsApp : +355 67 700 01 22 

Prona te ngjashme