Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (ID 4119111).

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (ID 4119111).

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

58,000€

  • (ID 4119111) Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (8)
  • (ID 4119111) Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (10)
  • (ID 4119111) Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (9)
  • (ID 4119111) Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (2)
  • (ID 4119111) Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (6)
  • (ID 4119111) Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (3)
  • (ID 4119111) Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl (1)

Property ID :

 4119111

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

54

Description

Ne zonen e Brrylit ne rrugen Bardhyl, shitet apartament 1+1, siperfaqja 54 m², pallat ekzistues, me hipoteke dhe rivleresim, kat i 4 (jo i fundit ), bosh, tualet me dritare, ballkon, korridor.

Cmimi 58000 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Emarilda Koci

Read More

Mobile : +355 67 29 000 29

WhatsApp : +355 67 29 000 29

Prona te ngjashme

WhatsApp chat