Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Xhamllikut prane Rosman Lala, ne Tirane (ID 4119113)

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Xhamllikut prane Rosman Lala, ne Tirane (ID 4119113)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

50,000€

  • Apartamente ne shitje ne Tirane (2)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (1)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (4)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (3)

Property ID :

 4119113

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

50

Description

Ne zonen e Xhamllikut prane Rosman Lala, shitet apartament 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar, me hipoteke, siperfaqa 50 m², kati 4 (jo i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe, tualet, ballkon.

Cmimi 50000 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Saimir Maja

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat