Apartament 1+1 ne shitje tek Tirana Garden Building, ne rrugen e Kavajes ne Tirane (ID 4111683)

Apartament 1+1 ne shitje tek Tirana Garden Building, ne rrugen e Kavajes ne Tirane (ID 4111683)

Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

232,000€

 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.26
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.26 (1)
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.26 (3)
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.26 (2)
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.26 (4)
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.26 (4)
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.26 (5)
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.26 (6)
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.27 (2)
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.27
 • WhatsApp Image 2023-11-30 at 12.46.27 (3)

Property ID :

 4111683

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

1

Tualet

1

Siperfaqe

77.3

Description

Tek Tirana Garden Building, ne rrugen e Kavajes, shitet apartament 1+1 me dokumentacion te rregullt nga firma, siperfaqe totale 77.3 m² (61.9 m² neto), kati 8, ne nje pallat te ri te vitit 2023, me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti eshte i investuar ne detaje, i shtruar me parket, ndricim led, kondicioner dhe mobilim luksoz.

Cmimi 232000 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Kristjana Goxhaj

Read More

Mobile +355 67 56 000 56 

WhatsApp : +355 67 56 000 56 

Prona te ngjashme