Apartament 2+1 me qera ne katin e 3 te nje Vile ne rrugen e Durresit prane Ministrise se Arsimit ne Tirane (ID 4251118 )

Apartament 2+1 me qera ne katin e 3 te nje Vile ne rrugen e Durresit prane Ministrise se Arsimit ne Tirane (ID 4251118 )

Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

500€

  • depositphotos_165030232-stock-illustration-reserved-rubber-stamp
  • Vile me qera ne Tirane (1) (1024x768) (1024x768)
  • Vile me qera ne Tirane (3) (1024x768) (1024x768)
  • Vile me qera ne Tirane (2) (1024x768) (1024x768)
  • Vile me qera ne Tirane (4) (1024x768) (1024x768)
  • Vile me qera ne Tirane (5) (1024x768) (1024x768)
  • Vile me qera ne Tirane (6) (1024x768) (1024x768)
  • Vile me qera ne Tirane (7) (1024x768) (1024x768)

Property ID :

  4251118

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

1

Area

125

Description

Rruga Durresit, prane Ministrise se Arsimit, jepet me qera Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje vile, siperfaqe 125 m²,i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 3, 3 kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket si dhe oxhak funksional.

Jepet me qera 500 euro

Video e Prones

Apartament 2+1 me qera ne katin e 3 te nje Vile ne rrugen e Durresit prane Ministrise se Arsimit ne Tirane (ID 4251118 )

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat