Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171)

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

500€

  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (2)
  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (3)
  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (5)
  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (11)
  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (12)
  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (8)
  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (10)
  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (7)
  • Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike (ID 42211171) (9)

Property ID :

 42211171

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

2

Area

144

Description

Jepet apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike, siperfaqe 144 m², ndodhet ne katin e 9(jo i fundit), pallat i ri me ashenser, organizohet ne ambient ndenje, kuzhine me vehte, koridor shperndares, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri me dritare), 2 ballkone dhe 1 depo e vogel. Jepet i mobiluar, cdo dhome eshte me kondicioner.
Preferohen te huaj.

Cmimi 500 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Ariana Selmani

Read More

Mobile : +355 67 700 01 25

WhatsApp : +355 67 700 01 25

Prona te ngjashme

WhatsApp chat