Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Qendres ne Tirane (ID 4221637)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Qendres ne Tirane (ID 4221637)

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

470€ i diskutueshem

 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (9)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (6)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (4)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (1)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (2)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (3)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (5)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (7)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (8)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (10)
 • Shtepi Apartament me qera myslym shyri 2+1 tirane (11)

Property ID :

 4221637

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

1

Area

78

Description

Rruga e Kavajes, prane Qendres, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 90 m², kati 3 me ashensor, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, nje dhome edhte bosh dhe mobilimi do behet sipas kerkeses, 2 kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell.

Jepet me qera 470 euro i diskutueshem

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat