Apartament 2+1 me verande dhe post parkimi ne shitje ne zonen e Ali Demit ne afersi te Rosman Lala ne Tirane (ID 4121673)

Apartament 2+1 me verande dhe post parkimi ne shitje ne zonen e Ali Demit ne afersi te Rosman Lala ne Tirane (ID 4121673)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

129,560€ , 1000 Euro/m²

Property ID :

 4121673

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

2

Area

129.56

Description

Ne zonen e Ali Demit ne afersi te Rosman Lala, shitet apartament 2+1 me verande dhe post parkim, siperfaqa 129.56 m² (114.48 m² neto), kati 4 banim ne nje pallat te ri te viteve te fundit, 2 tualete, verande, ashensor. Me letra te rregullta nga firma e ndertimit.

Cmimi 129560 Euro, 1000 Euro/m²

Posti parkimit 12000 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Saimir Maja

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat