Apartament /Zyre 3+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri rruga Hoxha Tasim ne Tirane (ID 4261209)

Apartament /Zyre 3+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri rruga Hoxha Tasim ne Tirane (ID 4261209)

Apartament /Zyre 3+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri rruga Hoxha Tasim ne Tirane (ID 4261209)

Rruga Hoxha Tahsim, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

500€ Euro

 • Zyre me qera ne Tirane (12)
 • Zyre me qera ne Tirane (1)
 • Zyre me qera ne Tirane (9)
 • Zyre me qera ne Tirane (2)
 • Zyre me qera ne Tirane (5)
 • Zyre me qera ne Tirane (8)
 • Zyre me qera ne Tirane (7)
 • Zyre me qera ne Tirane (3)
 • Zyre me qera ne Tirane (11)
 • Zyre me qera ne Tirane (10)

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

3

Bathrooms

2

Description

Pazari ri, Rruga Hoxha Tahsim, afer Optika Roma, jepet me qera Zyre/Apartament 3+1, 4 ambiente ne total, bosh me k/bufe, siperfaqe 140 m², kati 2 nga toka, mundesi reklamimi nga rruga kryesore, 3 kondicionere, 2 tualet, 2 ballkone, koridor i bollshem qe lidhe dhomat(mund te perdoret dhe si recepsion), i rikonstruktuar totalisht, panel diellor, dopio xham.

Jepet me qera 500 Euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Dajana Sinaj

Read More

Mobile : +355674900049

WhatsApp : +355674900049

Prona te ngjashme

WhatsApp chat