Apartamente 1+1 me qera ne Qender prane Parlamentit dhe Toptani Center ne Tirane (ID 4211395 )

Apartamente 1+1 me qera ne Qender prane Parlamentit dhe Toptani Center ne Tirane (ID 4211395 )

Apartamente 1+1 me qera ne Qender prane Parlamentit dhe Toptani Center ne Tirane (ID 4211395 )

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

400€ me Taksa

 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (6) (505x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (3) (480x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (7) (480x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (2) (457x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (5) (480x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (4) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (9) (480x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (10) (480x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (11) (472x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (8) (480x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (1) (480x640)

Property ID :

 4211395

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

65

Description

Qender, perballe Parlamentit dhe Toptani Center, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 65 m², kati i 3 ne pallat te ri, tualet, kondicioner, ballkon, orientim me diell. Ne cmim perfshihet dhe taksa e tatimit ne burim prej 15 %.

Jepet me qera 400 euro ne muaj, me taksa.

Vendndodhia e Prones

Agent Ali Kurti

Read More

Mobile : +355 67 29 000 29

Prona te ngjashme

WhatsApp chat