Apartamente 1+1 me qera rrugen Elbasanit prane 7 Xhuxhave ne Tirane (ID 4211390 )

Apartamente 1+1 me qera rrugen Elbasanit prane 7 Xhuxhave ne Tirane (ID 4211390 )

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

400€ euro

  • 1 (1024x768)
  • 2 (1024x768) (1024x768)
  • 3 (1024x774) (1024x774)
  • 5 (1024x768) (1024x768)
  • 4 (1024x768) (1024x768)
  • 7 (1024x768) (1024x768)
  • 10 (1024x868) (1024x868)
  • 8 (1024x766)

Property ID :

 4211390

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

140

Description

Rruga Elbasanit, prane 7 Xhuxhave, jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me siperfaqe 80 m² amjenti i brendshem dhe verand 60 m² i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 4 me ashensor, 2 kondicioner,  lavastovilje, tualete, ballkon, orientim me diell.

Jepet me qera 400 euro i diskutushem

Video e Prones

Apartamente 1+1 me qera rrugen Elbasanit prane 7 Xhuxhave ne Tirane (ID 4211390 )

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat