Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)

Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)

Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

320€

  • Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)
  • Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)
  • Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)
  • Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)
  • Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)
  • Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)
  • Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)
  • Apartamente 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit prane Bulevardit te Ri ne Tirane (ID 42211326)

Property ID :

 42211326

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

2

Tualet

1

Siperfaqe

87

Description

Ne Yzberisht prane Bulevardit te Ri jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha siperfaqe 87 m²,  kati 8 (i fundit). Apartamenti organizohet nga: 2 dhoma gjumi, sallon, 2 ballkone dhe tualet, me orientim me diell.

Jepet me qera 320 Euro ne muaj

Vendndodhia e Prones

Agent Redjola Lulo

Read More

Mobile +355 67 700 01 25 

WhatsApp : +355 67 700 01 25 

Prona te ngjashme