Apartamente 2+1 me qera Rruga e Kavajes Kompleksi Delijorgji ne Tirane (ID 4221524 )

Apartamente 2+1 me qera Rruga e Kavajes Kompleksi Delijorgji ne Tirane (ID 4221524 )

Apartamente 2+1 me qera Rruga e Kavajes Kompleksi Delijorgji ne Tirane (ID 4221524 )

Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

420€

 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (14) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (11) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (12) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (9) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (10) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (1) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (2) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (3) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (4) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (5) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (6) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (7) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (8) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (13) (640x480)

Property ID :

 4221524

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

2

Area

100

Description

Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 100 m², kati i 2 me ashensore, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, kondicioner, koridor, 2 tualete (njeri perdoret si lavanderi), ballkon i madh, orientim Lindje-Jug. Apartamenti mund te perdoret dhe si Home-Office.

Jepet me qera 420 euro ne muaj.

Vendndodhia e Prones

Agent Ali Kurti

Read More

Mobile : +355 67 29 000 29

Prona te ngjashme

WhatsApp chat