Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Myslym Shyrit prane Grepit te Arte ne Tirane (ID 4121313 )

Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Myslym Shyrit prane Grepit te Arte ne Tirane (ID 4121313 )

Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Myslym Shyrit prane Grepit te Arte ne Tirane (ID 4121313 )

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

118,000€

  • Apartamente ne shitje ne Tirane (1) (640x480)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (6) (640x480)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (8) (640x480)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (7) (640x480)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (2) (640x480)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (4) (640x480)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (9) (640x480)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (5) (640x480)
  • Apartamente ne shitje ne Tirane (3) (640x480)

Property ID :

 4121313

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

1

Area

87

Description

Myslym Shyri, prane Grepit te Arte dhe Bulevardit Gjergj Fishta, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 87 m²,me Hipoeke, kati i 7 me ashensore, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, kondicioner, tualet, ballkon.

Cmimi i shitjes 118000 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Ali Kurti

Read More

Mobile : +355 67 29 000 29

Prona te ngjashme

WhatsApp chat