Apartamente 3+1 me qera ne Laprake, blloku Gintash ne Tirane (ID 4231104 )

Apartamente 3+1 me qera ne Laprake, blloku Gintash ne Tirane (ID 4231104 )

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

500€ I Diskutueshem

 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (18)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (17)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (16)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (2)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (12)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (10)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (11)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (13)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (14)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (15)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (5)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (6)
 • Shtepi apartament me qera 3+1 laprake (9)

Property ID :

 4231104

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

3

Bathrooms

2

Area

115

Description

Laprake, blloku Gintash, jepet me qera apartament 3+1, siperfaqe 115 m², ne pallat te ri, kati 7 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, 2 tualete, ballkon, kondicioner, garazh i perfshire, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar dhe te qete.

Jepet me qera 500 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat