Apartamente 3+1 me qera ne zonen e Medreses ne Tirane (ID 4239049)

Apartamente 3+1 me qera ne zonen e Medreses ne Tirane (ID 4239049)

Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

400€

Property ID :

 4239049

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhoma gjumi

3

Banjo

1

Siperfaqja

100

Description

Ne Medrese, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 100 m², kati 2, tualet, koridor qe lidh te gjitha dhomat, ballkon, depo, kuzhine me vete, bosh orientimi me diell.
E pershtatshme per zyra dhe per banim

Jepet me qera 400 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Erisa Veliu

Read More

Mobile : +355674900049

WhatsApp : +355674900049

Prona te ngjashme

WhatsApp chat