Apartamente 3+1 me qera Selvia prane kompleksit Halili ne Tirane (ID 4231179)

Apartamente 3+1 me qera Selvia prane kompleksit Halili ne Tirane (ID 4231179)

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

750€

 • qera tek selvia 650 euro (9)
 • qera tek selvia 650 euro (7)
 • qera tek selvia 650 euro (12)
 • qera tek selvia 650 euro (8)
 • qera tek selvia 650 euro (6)
 • qera tek selvia 650 euro (2)
 • qera tek selvia 650 euro ne muaj (1)
 • qera tek selvia 650 euro (10)
 • qera tek selvia 650 euro (11)
 • qera tek selvia 650 euro (14)
 • qera tek selvia 650 euro (15)
 • qera tek selvia 650 euro (4)
 • qera tek selvia 650 euro (17)
 • qera tek selvia 650 euro (3)
 • qera tek selvia 650 euro (16)
 • qera tek selvia 650 euro ne muaj (2)
 • qera tek selvia 650 euro (13)
 • qera tek selvia 650 euro (18)
 • qera tek selvia 650 euro (5)

Property ID :

 4231179

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

3

Tualet

2

Siperfaqe

177.4 m2

Description

Selvia prane kompleksit Halili , Apartament 3+1 me qera, ne pallat te ri , siperfaqe 141,5 m2 me hipoteke dhe 177.4 m2 total,  i mobiluar me te gjitha,  kati 9 jo i fundit( me ashensor), i mire admininstruar, me koridor shperndares, e gjitha me parket, 3 dhoma( 2 dhoma gjumi + 1 dhome studimi), kondicioner ne cdo dhome, 2 tualete te medha me aspirim, 3 ballkone( nje ballkon i madh ne forme verande e mbuluar me tende + 2 ballkone te vegjel), sallon ndenjie i madh  + kuzhine me vehte, Orientim me diell.

Jepet me qera 750 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Emarilda Koci

Read More

Mobile +355 67 29 000 29 

WhatsApp : +355 67 29 000 29 

Prona te ngjashme