Bar Kafe Dyqan me qera ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise ne Tirane (ID 4271325 )

Bar Kafe Dyqan me qera ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise ne Tirane (ID 4271325 )

Rruga Mine Peza, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

650€

  • Bar Kafe Lokal me qera ne Tirane (2)
  • Bar Kafe Lokal me qera ne Tirane (1)
  • Bar Kafe Lokal me qera ne Tirane (3)
  • Bar Kafe Lokal me qera ne Tirane (4)

Property ID :

 4271325

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bathrooms

2

Area

80

Lot Size

250

Description

Rruga Mine Peza prane Prokurorise jepet me qera Bar Kafe , i mobiluar totalisht, gjendje pune,  siperfaqe 80 m² brenda dhe verande 250 m², kend lojrash i mbyllur per femi, kondicioner, 2 tualete.

 

Jepet  i mobiluar 650 euro

 

 

Vendndodhia e Prones

Agent Mbaresa Tabaku

Read More

Mobile : +355 67 30 8 000 8

WhatsApp : +355 67 30 8 000 8

Prona te ngjashme

WhatsApp chat