Coral Hotel & Resort ⭐️⭐️⭐️⭐️ Vlora

Coral Hotel & Resort ⭐️⭐️⭐️⭐️ Vlora

Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, Albania

 

 • 37390445
 • 37390463
 • 37390527
 • 37390542
 • 37390552
 • 37390566
 • 37390583
 • 37390588
 • 37390593
 • 37390600
 • 37390607
 • 37390610
 • 48982719
 • 48982769
 • 48982831
 • 48982859
 • 49163815
 • 49163831
 • 49163855

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Coral Hotel & Resort:
E vendosur në Vlorë, Coral Hotel & Resort ndodhet pikërisht afër plazhit të tij privat me guralecë ku mund të shijohen sportet e ujit. Ajo ofron WiFi falas dhe një restorant në vend që shërben enët tradicionale. Të gjitha dhomat vijnë me ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe një ballkon që mbikëqyr detin. Çdo dhomë përmban një banjo private pajisur me dush, tharëse flokësh dhe bidet. Shtesa përfshijnë një minibar. Hotel & Resort Coral drejton një tavolinë para 24 orësh, ndërsa bar në vend ofron një tarracë të gjërë që mbikëqyr detin. Kuzum Baba është rreth 9 km larg, dhe Parku Kombëtar Llogara është 32 km nga prona. Qendra e Vlorës është 8 km larg. Aeroporti i Tiranës ndodhet në një distancë prej 155 km.
Lehtesirat:
Ushqimi:
Shtrati dhe Mëngjesi
plazhet:
Plazh shkëmbor
Plazh privat
Distancat nga:
Aeroporti: 155 km
Largësia nga deti: 0 m
Largësia nga qendra: 8 km
Pajisje dhe pajisje hoteliere:
faks
Restorant
Bar në hotel
Restorant à la carte
Pa pagesë Wi-Fi
Shesh lojërash për fëmijë
Fëmijët dhe Baby Services:
Argëtim për fëmijë
Të gjitha njësitë e akomodimit janë të pajisura me:
ballkon
televizor
telefon
kuti e sigurt
Kondicioner
minibar
tharëse flokësh
ngrohje
tarracë
Pa pagesë Wi-Fi
hekur


:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme