Demi Hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Demi Hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Sarandë, Albania

 

  • 68818818
  • 68818835
  • 79706552
  • 79706971
  • 79707001
  • 87395374
  • 87395892

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Kjo pronë është 1 minute në këmbë nga plazhi. Duke ofruar një restorant dhe një zonë private plazhi, Demi Hotel është e vendosur në Sarandë. Pa pagesë WiFi qasje është në dispozicion.
Çdo dhomë me ajër të kondicionuar këtu do t’ju ofrojë një TV të sheshtë me kanale satelitore dhe kabllo, një minibar, tapiceri dhe një ballkon me pamje nga deti dhe qyteti.  Dush, banjo private gjithashtu vijnë me një tharëse flokësh dhe tualetin lirë.

Në Demi Hotel ju do të gjeni një bar dhe sallë pritjeje të përbashkët.
Ksamil është 13 km larg dhe Port Igoumenitsa në Greqi është 65 km nga prona. Hoteli ofron parkim falas.
Kjo është pjesa më e preferuar e mysafirëve tanë në Sarandë, sipas rishikimeve të pavarura.
Kjo pronë gjithashtu ka një nga vendet më të vlerësuara në Sarandë! Guests janë më të lumtur në lidhje me atë në krahasim me të tjera pronat në zonë.
Udhëtarët e veçantë pëlqejnë veçanërisht lokacionin – ata e vlerësuan atë 10.0 për një qëndrim për një person.

Pajisjet më popullore

Free private parking Beachfront Pa pagesë WiFi Family dhoma Dhoma Smoking Non-smoking Bar
I mirë për udhëtarët e vetëm – ata vlerësojnë objektet 9.6 për një qëndrim për një person

:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme