Dyqan me qera ne Rrugen Karl Gega, prane Mullirit ne Tirane (ID 4271758)

Dyqan me qera ne Rrugen Karl Gega, prane Mullirit ne Tirane (ID 4271758)

Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

300€

Property ID :

 4271758

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

1

Tualet

1

Siperfaqe

60

Description

Rruga Karl Gega, prane Mullirit, jepet me qera Dyqan ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 60 m², kati 1, kondicioner, tualet, Fasade xhami, orientim me diell.
I pershtatshem per fast food, dyqan peshku ect. Mund te perdoret gjithashtu dhe si ambjent zyre

Jepet me qera 300 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Erisa Veliu

Read More

Mobile +355674900049 

WhatsApp : +355674900049 

Prona te ngjashme