Dyqan me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (ID 4271314)

Dyqan me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (ID 4271314)

Dyqan me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (ID 4271314)

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

300€

  • IMG-20190902-WA0001 (1024x768)
  • IMG-20190902-WA0004 (1024x768)
  • IMG-20190902-WA0005 (768x1024)

Property ID :

 4271314

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

36

Description

Rruga Eshref Frasheri, ne Don Bosko, jepete dyqan me qera, kati 0, siperfaqe 36 m², tualet, dhe me verand rreth 30 m², qe mund te shfrytezohet per interes te ambjentit, por mund te perdoret dhe per nje ser biznesesh, amjenti ka funksionuar me perpara si bar Kafe, guzhine e vogel ne vehte me tub dhe aspirator

Jepet me qera 300 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat