Dyqan me qera Prane Pazarit te Ri rruga Avni Rustemi ne Tirane(ID 4271385)

Dyqan me qera Prane Pazarit te Ri rruga Avni Rustemi ne Tirane(ID 4271385)

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

2,050€

  • WhatsApp Image 2020-02-14 at 12.30.09
  • WhatsApp Image 2020-02-14 at 12.30.22

Property ID :

 4271385

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

2

Area

220 m2

Description

Tek Pazari i Ri, Rruga Avni Rustemi, jepet me qera ambjent komercial, ambjenti ka nje siperfaqe totale 220 m2, nga keto 195 m2 eshte siperfaqja e salles dhe 25 m2 eshte siperfaqja e oborrit, lartesia e ambjentit eshte 3.75 m, 2 tualete.  Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe, ka fasade xhami, pamje nga rruga  orientimi nga perendimi, i pershtatshem per per cdo lloj aktiviteti si market, klinike mjeksore, laborator per analiza mjeksore, zyra perfaqesie , call center,  bar kafe , depo farmaceutike .

Jepet me qera 2050 euro me tax .

Vendndodhia e Prones

Agent Erisa Veliu

Read More

Mobile : +355674900049

WhatsApp : +355674900049

Prona te ngjashme

WhatsApp chat