Dyqan me qera zonen e Bllokut Rruga Vaso Pasha ne Tirane(ID 4271384)

Dyqan me qera zonen e Bllokut Rruga Vaso Pasha ne Tirane(ID 4271384)

Rruga Vaso Pasha, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

740€

Property ID :

 4271384

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

80 m2

Description

Ne zonen e Bllokut Rruga Vaso Pasha, jepet me qera dyqan 80 m2, kati perdhe , open space, bosh, dyqani ndodhet ne nje zone te populluar dhe me shume facilitete, dyqani mund te perdoret per aktivitete te ndryshme, si zyre ligjore, klinike dentare, laborator, butik per rroba etj.

Jepet me qera 740 euro .

Vendndodhia e Prones

Agent Erisa Veliu

Read More

Mobile : +355674900049

WhatsApp : +355674900049

Prona te ngjashme

WhatsApp chat