Dyqan ne shitje Tek Ish Ekspozita prane Lanes ne Tirane(ID 4171124)

Dyqan ne shitje Tek Ish Ekspozita  prane Lanes ne Tirane(ID 4171124)

Dyqan ne shitje Tek Ish Ekspozita prane Lanes ne Tirane(ID 4171124)

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

29,000€

Property ID :

  4171124

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

31 m2

Description

Tek ish Ekspozita, prane Lanes, shitet dyqan gjysem bodrum me dritare, siperfaqe 31 m2 , me hipotek, 1 tualet me dritare, dyqani ndodhet ne nje zone shum te populluar dhe eshte i pershtatshem per ambjente te ndryshme, zyra, dyqan ushqimore, klinike dentare, zyre avokatie, real estate etj.

Shitet 29000 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Beneta Jaupi

Read More

Mobile : +355674900049

WhatsApp : +355674900049

Prona te ngjashme

WhatsApp chat