Qera, ID 4211158, Apartament 1+1, Bllok, Tirane

Qera, ID 4211158, Apartament 1+1, Bllok, Tirane

Qera, ID 4211158, Apartament 1+1, Bllok, Tirane

Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë, Albania

Qera

350€

 • 20190612_130031 (1024x526)
 • 20190612_130041 (1024x545)
 • 20190612_130052 (1024x768)
 • 20190612_130110 (1024x768)
 • 20190612_130125 (1024x768)
 • 20190612_130214 (1024x571)
 • 20190612_130240 (1024x768)
 • 20190612_130244 (1024x768)
 • 20190612_130321 (1024x604)
 • 20190612_130329 (1024x612)
 • 20190612_130356 (1024x768)
 • 20190612_130418 (1024x526)

Property ID :

 4211158

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

70 m2

Description

Bllok, prane Fakultetit Juridik, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, i mobiluar, kati i 7, pallat i ri me ashensor,  salloni ambjenti i gatimit dhe ngrenies, dhoma e gjumit, tualeti, ballkon, kondicioner. Apartamenti ka drite natyra pasi ka orientim nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme.

Cmimi 350 euro

Video e Prones

Qera, ID 4211158, Apartament 1+1, Bllok, Tirane

Vendndodhia e Prones

Agent Jurgen Mane

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

Prona te ngjashme

WhatsApp chat