Qera, ID 4211160, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tirane

Qera, ID 4211160, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tirane

Rruga Shyqyri Bërxolli, Tiranë 1001, Albania

Qera

450€

  • 115012 (1)
  • 115012 (2)
  • 115012 (3)
  • 115012 (4)
  • 115012 (5)
  • 115012 (6)
  • 115012 (7)
  • 115012 (8)
  • 115012 (9)

Property ID :

 4211160

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

80 m2

Description

Myslym Shyri, Rruga Shyqyri Berxolli, perball me Gjykaten e Larte, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe totale 80 m2, kati i 2, pallat i ri dhe shume cilesor me 2 ashensore, i mobiluar ne menyre moderne, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, sistem chiller, tualet.

Jepet me qera 450 euro ne muaj.

Video e Prones

Qera, ID 4211160, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tirane

Vendndodhia e Prones

Agent Ali Kurti

Read More

Mobile : +355 67 29 000 29

Prona te ngjashme

WhatsApp chat