Garsoniere ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit prane Mozaikut (4101025).

Garsoniere ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit prane Mozaikut (4101025).

Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

57,000€

  • Garsoniere ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit prane Mozaikut (4101027)
  • Garsoniere ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit prane Mozaikut (4101025)
  • Garsoniere ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit prane Mozaikut (4101026)
  • Garsoniere ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit prane Mozaikut (4101028)

Property ID :

 4101025

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

1

Tualet

1

Siperfaqe

40

Description

Ne zonen e 21 Dhjetorit prane Mozaikut, shitet garsoniere, me hipoteke, siperfaqja 40 m², pallat i ri, ashensor, kat i 3, i mobiluar, organizohet ne dhome ndenjie, korridor, ballkon i cili shfrytezoht si ambjent gatimi, elektroshtepiake te reja, tualet me aspirim, orientimi Jug. Ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar dhe mjaft te aksesueshme.

Cmimi 57000 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Emarilda Koci

Read More

Mobile +355 67 29 000 29 

WhatsApp : +355 67 29 000 29 

Prona te ngjashme