Hotel Apollon ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Hotel Apollon ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Sarandë, Albania

 

  • 37_big
  • 32250025_t
  • 49914746
  • 73207098
  • 73207182
  • 73207272

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Hotel Apollon:
Hotel Apollon ndodhet në bregun më të bukur të Shqipërisë, në mesin e valëve blu, nën rrezet Xhamajkane të Diellit të Sarandës. Apollon Hoteli ofron 20 dhoma me ajër të kondicionuar, TV, kabllo, internet, frigorifer, dush dhe panoramë të mrekullueshme nga ballkonet. Çdo dhomë ka një minibar dhe një banjo me tharëse flokësh, pantofla dhe tualete falas.
Interneti është në disponim nëpërmjet Wi-fi në vende publike është në dispozicion të lire. Parkim publik në vendin e hotelit(rezerva nuk është e nevojshme) falas. fax / fotokopjim, shërbim portier, restorant, bar, zona private e plazhit, Janjić, zhytje, tarracë. Hoteli ka restorant i cili ofron një kuzhinë të pasur mesdhetare, ushqim deti të freskët, verëra cilësore dhe shërbim perfekt. Ekziston edhe një bar i cili ka një tarracë. Apollon Hoteli është rreth 1 km nga porti i trageteve dhe stacioni kryesor i autobusëve. Kalaja e Lekursi pamje bukur e Sarandës është 5 km larg, Ksamil Island është rreth 15 km larg, ndërsa Islanda Korfuz mund të arrihet në një udhëtim traget 1 orë. Qyteti i lashtë i Butrintit dhe Parku Kombëtar i UNESCO-s janë në distancë prej 30 km. Hoteli ka një distancë prej Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës është 278 km.

Lehtesirat:
Ushqimi:
Vetëm dhoma
plazhet:
Plazhi me guralecë Plazhi privat
Distancat nga:
Largësia nga deti: 0 mDistance nga qendra: 1 kmDistance nga Vendi Historik: 15 km
aktivitetet:
Lundrim me kanoe
Pajisje dhe pajisje hoteliere:
Pishinë të hapur Fax Restorant Ashensor Free Parking Free Wi-Fi 24 orë pritjes
Fëmijët dhe Baby Services:
Argëtim për fëmijë
Të gjitha njësitë e akomodimit janë të pajisura me:
Ballkon TV Telefon kasaforte Kondicioner Terrace Free Wi-Fi hekur

:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme