Hotel Lux ⭐️⭐️⭐️⭐️ Vlora

Hotel Lux ⭐️⭐️⭐️⭐️ Vlora

Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, Albania

 

 • 46248656
 • 46294309
 • 46294380
 • 104658131
 • 104658134
 • 104658135
 • 104658137
 • 104658139
 • 104658141
 • 104658145
 • 104658147
 • 104658154
 • 104658159

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Hotel Lux:
Hotel Lux Vlore ndodhet në qendër të Vlorës, përballë Monumentit të Pavarësisë. Hoteli Lux është ndërtuar rishtas në zemër të provincës në bustin e heroit kombëtar Ismail Qemali. Hoteli ka një total prej 20 dhomash. Dekoruar me ngjyra të ndritshme, të gjitha dhomat ofrojnë ajer te kondicionuar, një frigorifer dhe TV kabllor. Çdo njësi akomodimi përmban një banjo me dush dhe tualete falas. Interneti është në disponim nëpërmjet Wi-fi në hotel gjithë është në dispozicion për të lira. Parkim publik në vendin (rezerva nuk është e nevojshme) falas. restorant, bar, snack bar, gazeta, palestër, klub nate / DJ. Hoteli ofron një palestër, restorant dhe një bar. Një stacion autobusi është në një distancë prej 100 metrash. Porti i tragetit të Vlorës, me lidhje të shpeshta me portet italiane dhe të tjera të Adriatikut, është 2 km larg. Tirana dhe aeroporti i saj janë brenda 150 km nga hoteli Lux Vlore.
Lehtesirat:
Ushqimi:
Vetëm dhoma
Distancat nga:
Aeroporti: 150 km
Porti traget: 2 km
Largësia nga deti: 1 km
Largësia nga qendra: 0 m
Pajisje dhe pajisje hoteliere:
faks
Restorant
Pastrim kimik
Bar në hotel
Parkim falas
Pa pagesë Wi-Fi
Pritjes 24 orëshe
Të gjitha njësitë e akomodimit janë të pajisura me:
ballkon
televizor
telefon
kuti e sigurt
Kondicioner
minibar
tharëse flokësh
ngrohje
tarracë
Pa pagesë Wi-Fi
hekur
frigorifer
ngrohje

:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme