Hotel New Heaven ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Hotel New Heaven ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Sarandë, Albania

 

  • 123490281
  • 123490283
  • 123491297
  • 123493520
  • 123493917
  • 123494098
  • 123494115

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Kjo pronë është 1 minute në këmbë nga plazhi. Ndodhet 400 m nga qendra e Sarandës, Hotel New Heaven ndodhet pranë plazhit të tij privat me loungers dhe cadra falas. Ka një bar, dhomë ngrënie dhe një dyqan të vogël suveniresh.
Parkim falas private dhe pa Wi-Fi janë në dispozicion.
Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe ofrojnë TV satelitor, minibar dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualete falas. Disa njësi kanë një ballkon, ndërsa disa kanë një pamje të detit.
Një restorant që shërben ushqim lokal dhe ndërkombëtar mund të arrihet në 10 m. Ka një plazh publik 500 m larg, ndërsa një agjenci turistike që organizon udhëtime ditore dhe ekskursione mund të gjendet 400 m larg.
Kalaja e Lekursi ndodhet 3.5 km larg, dhe ofron pamje unike me pamje Sarandën. Ishulli i Korfuzit mund të arrihet me anije në 1 orë, ndërsa Parku Kombëtar i Butrintit, i mbrojtur nga UNESCO, është 18 km larg.
Stacioni kryesor i autobusave është 1 km nga prona, ndërsa një port traget mund të arrihet në 1 km. Autobusët lokalë ndalen menjëherë në vend
me linja për plazhet e Sarandës.
Kjo është pjesa më e preferuar e mysafirëve tanë në Sarandë, sipas rishikimeve të pavarura.

Ne flasim gjuhën tuaj!

Pajisjet më popullore

Free Parking privat, WiFi falas, Dhoma familjare, Dhoma Smoking, Terrace Bar

:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme