Hotel Porto Eda ⭐️⭐️⭐️ Sarande

Hotel Porto Eda ⭐️⭐️⭐️ Sarande

Sarandë, Albania

 

 • 46646343
 • 46646344
 • 46646346
 • 46646358
 • 46646385
 • 46646391
 • 74164426
 • 84201613
 • 84201711
 • 84201728
 • 114551592

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Porto Eda:
Hotel Porto Eda ndodhet në qendër të gjirit të malit të Sarandës, pak metra nga uji dhe i zhytur në shiritin e zënë të kafesë të qytetit. Kjo ndërtesë e verdhë me katër katë me detaje  të portokallit ka qendrën në vendin më të mire në qytet. Hoteli ka një total prej 18 dhomash. Dhomat e hotelit të gjitha kanë ballkone të cilat ofrojnë një vend të madh për të admiruar pamjen në Korfuz, ose thjesht duke shikuar njerëzit në shëtitoren poshtë. Të gjitha janë me  ajer të kondicionuar dhe kanë banjo të mira moderne. Lehtesirat: kopsht, internet falas pa pagesë, parkim falas publike, tavolinë 24 orë, ruajtje valixhe, faks, fotokopjim, dhoma jo duhani, ashensor, ngrohje, ajer te kondicionuar, ballkon, shërbim në dhomë, TV satelitor, shërbime sekretarie, . Ndërtesa e hotelit përfshin një bankë, kazino dhe një restorant që shikon në det dhe mund të shërbejë deri në 90 vetë. Restoranti ofron pjata mesdhetare dhe tradicionale lokale. Hoteli ofron një park të sigurt të makinave për deri në 20 vetura. Hoteli ka një distancë prej 1 km nga qendra e qytetit të Sarandës dhe një distancë prej 215 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Ka një fushë volejbolli plazhi 50 metra larg, dhe një palestër është brenda 100 metra.
Stacioni kryesor i autobusave është vetëm 60 metra nga Porto Eda, dhe terminali i trageteve është në një distancë prej 200 metrash.

Lehtesirat:
plazhet:
Plazhi me guralecë
Pajisje dhe pajisje hoteliere:
Restorant Bar në hotel Restorant à la carte Free Wi-Fi Pritjes 24 orëshe
Fëmijët dhe Baby Services:
Argëtim për fëmijë
Të gjitha njësitë e akomodimit janë të pajisura me:
Ballkon TV Telefon kasaforte Air-conditioning minibar Terrace Free Wi-Fi hekurosje

:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme