Hotel Seadside ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Hotel Seadside ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Sarandë, Albania

 

  • 13655514
  • 18485630
  • 30729521
  • 31526353
  • 47123630
  • 47125403
  • 47167252
  • 47167267

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Vetëm 2-minuta në këmbë nga plazhi, Hotel Seaside Saranda është vendosur në Sarandë. Me pamje nga deti Jon, ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me ballkone. Ashensor panoramik merr mysafirët në tarracë me një restorant të hapur duke shërbyer specialitete mesdhetare.
Dhomat kanë TV kabllor dhe një zonë të shtrojë. Amenities përfshijnë edhe një tavolinë pune dhe një minibar. Çdo njësi ofron një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualete falas.
Parku arkeologjik i Butrintit është 15 km larg nga Hotel Saranda bregdetare. Pranvera e ujit të syrit të kaltër me të
pishinë të thellë është brenda një 22 km arrijnë.
Kufiri grek mund të arrihet në 15 minuta me makinë. Udhëtime anije në Korfuz Island mund të organizohen sipas kërkesës.
Një autobus me lidhje të shpeshta me qendrën e qytetit është në frontin e hotelit. Aeroporti i Korfuzit mund të arrihet me 30 minuta me udhëtim me varkë.

Ne flasim gjuhën tuaj!

:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme