Hotel Vila Duraku ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Hotel Vila Duraku ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sarande

Sarandë, Albania

 

  • 1_g
  • 3_g
  • 06_big
  • 9_g
  • 29720219
  • getimage
  • Hotel_135_Vila_Duraku_Saranda_Double_Room1
  • vila_duraku_33067710_1422621162_ImageGalleryLightbox
  • vila-duraku

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Vila Duraku:
Hotel Vila Duraku në Sarandë është një hotel modern, ish “Turizmi” gjatë regjimit komunist. Hoteli qëndron në Sarandë për shkak të karakteristikave të tij të veçanta të dizajnit. Vila Duraku ka 29 dhoma nga të cilat 9 janë suita dhe 20 superior. Të gjitha dhomat janë të pajisura me: ngrohje qendrore, ajer te kondicionuar, dush, vaske dhe dush, kanale televizive satelitore, internet, akses pa kabllo, frigorifer / minibar, kasafortë, tharëse flokësh etj. Arkitektura moderne ka ruajtur karakteristikat e kësaj pjese të Mesdheut duke ofruar një tempull elegant, katin më të ulët, me dritë të ngjyrosur.
Brendësia e këtij hoteli elegant ka korridore të gjera të shtruara në mermer dhe me dhoma elegante dhe të bollshme që ofrojnë standarde të larta. Restoranti ndjek konceptin e hapësirave të hapura me panele qelqi plotësisht transparente me pamje nga pishina e vendosur në mesin e pemëve në oborrin e shtëpisë së vila. Objektet e përgjithshme përfshijnë Pishinë, Parking Privat, Bar / Kafe, Disko, Restorant (s), Lavanderi / Shërbim Lavanderi, Shërbimi në dhomë, Ashensor, Depozita Siguri, Shërbimi Taxi

Lehtesirat:
Ushqimi:
Shtrati dhe Mëngjesi
plazhet:
Plazhi shkëmbor Plazhi privat
Distancat nga:
Largësia nga deti: 0 m. Distance nga qendra: 5 km

:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme