Jepet me qira ambjent komercial ne Qender prane Toptani Center ID 4271548

Jepet me qira ambjent komercial ne Qender prane Toptani Center ID 4271548

Rruga Abdi Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

2,500€ I Diskutueshem

  • Dyqan me qera ne qender (1)
  • Dyqan me qera ne qender (2)
  • Dyqan me qera ne qender (3)

Property ID :

 4271548

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bathrooms

1

Area

75

Description

Qender, afer Toptani center, jepet me qira ambjent komercial\dyqan, siperfaqe 75 m2 te katin perdhe, mundesi siperfaqe shtese deri ne 225 m2.
Ambjenti ndodhet ne katin 0 buze rruge dhe eshte i investuar me fasade xhami,spote, kondicioner , aspirim si dhe sistem kamerash dhe tualet.
ka nje siperfaqe prej 75 m² gjithashtu eshte e lehte aksesuseshme ne rrugen kryesore.
Ofrohet mundesia per qera edhe e katit te 2 i cili ka siperfaqe 75 m² si dhe  verande siperfaqe 75 m² me cmim ekstra 1000 euro.
Kati Perdhe ka cmimin 2500 euro perfshire dhe taksat.
Bashke me katin e dyte dhe tarraca ne total siperfaqe 225 m2  cmim eshte 3500 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Klejvi Fregjaj

Read More

Mobile : +355 67 700 01 24

WhatsApp : +355 67 700 01 24

Prona te ngjashme

WhatsApp chat