Magazine me qera ne Autostraden Tirane-Durres prane City Park ne Tirane (ID 4281045 )

Magazine me qera ne Autostraden Tirane-Durres prane City Park ne Tirane (ID 4281045 )

Magazine me qera ne Autostraden Tirane-Durres prane City Park ne Tirane (ID 4281045 )

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

900€ euro

  • IMG-20191026-WA0007 (1024x768)
  • IMG-20191026-WA0008 (768x1024)
  • IMG-20191026-WA0009 (1024x844)
  • IMG-20191026-WA0013 (1024x768)

Property ID :

 4281045

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Garage

5

Area

750

Description

Ne Autostraden Tirane-Durres, prane City Park, jepet Magazine me qera, siperfaqe e brendeshme 750 m², brenda magazines ka dhe zyre me siperfaqe 35 m², lartesi 6 m, vend parkimi 80 m², linje 3 fazore, open space. Ambjenti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh, fasoneri, mobileri, punishte etj.

Jepet me qera 900 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat