Magazine me qera ne Kombinat prane Stacionit te Fundit  ne Tirane (ID 4281044 )

Magazine me qera ne Kombinat prane Stacionit te Fundit  ne Tirane (ID 4281044 )

Magazine me qera ne Kombinat prane Stacionit te Fundit  ne Tirane (ID 4281044 )

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

1,000€ euro

Property ID :

 4281044

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

400

Description

Kombinat, prane Stacionit te fundit Autobuzave, jepet Magazine me qera, siperfaqe 400 m², lartesi 3.3 m, open space, tualet, kati i 2 me ashensor, ambjenti eshte i pershtatshem per fasoneri, rrobaqepesi, punishte,dhe per shume aktivitete te tjera.

Jepet me qera 1000 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat