Qera, ID 4211083, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tirane

Qera, ID 4211083, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tirane

Rruga Medar Shtylla 8, Tirana, Albania

Qera

350€

  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (1) (1024x768)
  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (3) (1024x768)
  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (2) (1024x768)
  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (4) (768x1024)
  • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (5) (375x1016)

Property ID :

 4211083

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

60 m2

Description

Komuna e Parisit, te Kompleksi Kika i Ri, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 5, i mobiluar,
apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, salloni, ambjenti i guzhines dhe i ngrenies, 1 wc, ballkon, kondicioner.

Cmimi 350 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat