Qera, ID 4219031, Apartament 1+1, Rruga Elbasanit, Tirane

Qera, ID 4219031, Apartament 1+1, Rruga Elbasanit, Tirane

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

Qera

300€

 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (1) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (2) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (3) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (4) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (5) (480x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (6) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (7) (640x480)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (8) (640x360)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (10) (360x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (11) (360x640)
 • Shtepi Apartamente me qera ne Tirane (12) (360x640)

Property ID :

 4219031

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

65 m2

Description

Qender, Rruga e Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, prane Deges se Thesarit, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati i 3, apartamenti eshte totalish i rikonstrukturuar, i mobiluar ne menyre shume te mire, apartamenti perbehet nga dhoma e gjumit, salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, tualet, kondicioner.

Jepet me qera 300 euro ne muaj.

Vendndodhia e Prones

Agent Ali Kurti

Read More

Mobile : +355 67 29 000 29

Prona te ngjashme

WhatsApp chat