Qera, ID 4271042, Dyqan, Bllok, Tirane

Qera, ID 4271042, Dyqan, Bllok, Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania

Qera

600€ i diskutueshem

  • IMG_4398
  • IMG_4399
  • IMG_4400

Property ID :

 4271042

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

40 m2

Description

Bllok, Vesa Center, jepet me qera dyqan, 40 m2, i shtruar me parket, fasade xhami, mundesi reklamimi, ambjenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te frekuentuar.

Cmimi 600 euro I diskutueshem.

Video e Prones

Qera, ID 4271042, Dyqan, Bllok, Tirane

Vendndodhia e Prones

Agent Raisa Qerimi

Read More

Mobile : +355 67 30 888 30

WhatsApp : +355 67 30 888 30

Prona te ngjashme

WhatsApp chat