Rapos Resort Hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Himare

Rapos Resort Hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Himare

Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania

 

 • 6579356
 • 18029125
 • 18029231
 • 18029311
 • 18029360
 • 18029806
 • 49682583
 • 49682614
 • 49682632
 • 49683517
 • 49683520
 • 49683531
 • 49685592
 • 49685741
 • 49685881
 • 49685883
 • 51707807
 • 51707877
 • 51707878
 • 51707916
 • 51707939
 • 51707945
 • 51707983
 • 51709066

Property ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Description

Hotel Rapos:
Rapos Resort është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Ndodhet 50 m nga plazhi me guralecë dhe 1.5 km nga qendra e Himares. Ajo ofron një bar dhe restorant me një tarracë, një pishinë të hapur dhe një plazh privat. Free Wi-Fi dhe parkimi janë dhënë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një minibar, një zonë të shtrojë dhe një TV të sheshtë. Banjo private ofron një dush. Shumica e dhomave dalin në det. Restoranti në vend shërben specialitete tradicionale shqiptare dhe ndërkombëtare. Ka shesh lojërash për fëmijë afër, ndërsa një klub nate mund të arrihet në një shëtitje të shkurtër. Ka edhe një dyqan ushqimesh afër.
Lehtesirat:
Ushqimi:
Shtrati dhe Mëngjesi
plazhet:
Plazhi me guralecë
Distancat nga:
Largësia nga deti: 0 m
Largësia nga qendra: 1.5 km
aktivitetet:
Palestër
Pajisje dhe pajisje hoteliere:
Pishinë në natyrë
Restorant
Bar në hotel
Sallat dhe cadra në pishinë
ashensor
Parkim falas
Bar plazhi
Pa pagesë Wi-Fi
Shesh lojërash për fëmijë
Pritjes 24 orëshe
Të gjitha njësitë e akomodimit janë të pajisura me:
ballkon
televizor
telefon
Televizioni satelitor
Kondicioner
tharëse flokësh
Pa pagesë Wi-fi

:+355 69 606 2112
: info.tour@dreamalbania.al

Vendndodhia e Prones

Prona te ngjashme