Shiten 2 apartamente 1+1 prane shkolles Baletit ne Tirane ( ID 4111542 )

Shiten 2 apartamente 1+1 prane shkolles Baletit ne Tirane ( ID 4111542 )

Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

109,000€

Property ID :

 4111542

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

1

Tualet

1

Siperfaqe

67.6 m2

Description

 

Prane shkolles Baletit, shiten dy apartamente 1+1, apartamentet jane te investuara kohet e fundit. Ndodhen te dy ne katin e 3 me ashensor. Riparime totale elektrike dhe hidraulike, pjeserisht te mobiluar, ndodhen ne nje nder zonat me te aksesueshme te tiranes me te gjitha facilitetet prane, orientim me diell.
Apartamenti 2- 78.9 m2 me cmimin 120000 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Gorald Cuka

Read More

Mobile +355 67 700 01 27 

WhatsApp : +355 67 700 01 27 

Prona te ngjashme