Shitet ambjent komercial dublex tek Zogu i Zi prane Ring Center ne Tirane (ID 4171150)

Shitet ambjent komercial dublex tek Zogu i Zi prane Ring Center ne Tirane (ID 4171150)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

470,000€

  • shitet ambjent biznesi tek Zogu Zi (1)
  • WhatsApp Image 2020-07-06 at 11.40.19

Property ID :

 4171150

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

2

Area

120

Description

Zogu i Zi prane Ring Center, shitet  ambjent komercial dublex buze rruges kryesore (ne unaze), i rikonstruktuar totalisht, siperfaqe 120 m² total ( 59.60m²  kati 0 dhe 59.60m²  kati 1, me hipoteke) fasade xhami e madhe e pershtatshme per reklamimin e  cdo lloje biznesi, 2 tualete, te dy katet jane open space te lidhura me shkalle te brendshme,  dhe 8m lartesi.

Shitet 470000€.

Vendndodhia e Prones

Agent Mardalena Dhima

Read More

Mobile : +355 67 51 000 51

WhatsApp : +355675100051

Prona te ngjashme

WhatsApp chat