Shitet apartament 4+1 tek rruga e kavajes prane Square 21 (ID 4139113)

Shitet apartament 4+1 tek rruga e kavajes prane Square 21 (ID 4139113)

Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

160,000€

 • 083be64d-60d5-442f-97e7-041006fcdc76
 • 6d25ce5d-4f94-4f99-8fcd-c1a2d47d40bc
 • 571169b1-837d-4eea-8be3-e831a8b53703
 • edfd5493-386d-4724-9172-afa466145b85
 • 3202e665-ebc1-4d2b-b668-dc8ecce62649
 • d1a07bf4-8b81-4c56-8752-23a37b4c6bc4
 • edd58305-be78-4559-919c-57d52361cebc
 • 3c3f8986-39de-4869-9fe3-20e42a0b2599
 • 4cc59ca0-18d2-40ae-82e5-3f2771d1f336
 • 771c38fb-adb5-4f29-be3b-757e5944b9ba
 • 84bf5031-f766-405c-8539-422bbdd9d8fb

Property ID :

 4139113

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

4

Tualet

2

Siperfaqe

109.8

Description

Tek rruga e Kavajes prane Square 21, shitet apartament 4+1, siperfaqe 109.8 m², kati 1 perdhe, i pershtatshem per biznese te ndryshme per shkak te pozicionit te mire, ka dhe mundesi ndarje ne dy apartamente. Apartamenti organizohet ne: soxhorno, ambienti kuzhines, sallon tjeter, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Shitet 160000 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Redjola Lulo

Read More

Mobile +355 67 700 01 25 

WhatsApp : +355 67 700 01 25 

Prona te ngjashme